Agencja rekrutacyjna Oracle

Specjalistom Oracle firma Whitehall Resources może zaoferować rozległą, globalną sieć pracodawców potrzebujących nadzwyczajnych talentów w tej specjalizacji.

Nasze podejście oparte jest na jakości. Pielęgnujemy relacje z ekspertami Oracle najwyższej klasy i przedstawiamy ich umiejętności najlepszym pracodawcom w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Wkrótce po rejestracji w Whitehall Resources przekonają się Państwo, że działamy inaczej niż większość agencji. Autentycznie interesujemy się każdym z naszych kandydatów i chcemy pokazać Państwu, co zrobić, aby Państwa wiedza i postawa były atrakcyjne dla naszych klientów.

We współpracy z Państwem decydujemy, jakich możliwości warto szukać. Zawsze chętnie udzielamy informacji o Państwa postępach, nowych możliwościach oraz wydarzeniach na rynku.

Podstawą naszej reputacji są pewne proste, lecz stare i dobre zasady. Fundamentem wszystkich naszych działań jest otwartość i szczerość. Komentarze, polityka otwartych ksiąg, uważne słuchanie, elastyczność w miarę możliwości, odbieranie wszystkich telefonów, odmawianie… Przyznawanie, że czegoś nie wiemy. Firma prawdziwie bezkonkurencyjna musi posiadać całą gamę zalet.

Whitehall traktuje Państwa karierę poważnie

Szukając właściwego stanowiska, bierzemy pod uwagę nie tylko Państwa umiejętności w zakresie Oracle. Wysłuchujemy Państwa nadziei i aspiracji na przyszłość, żeby znaleźć rolę w przedsiębiorstwie, którego kultura, etos i postawa pomogą Państwu w dalszym rozwoju.