Kariera SAP

Pierwszorzędni specjaliści SAP szukający pracy kontraktowej lub stałej mogą liczyć na to, że Whitehall Resources znajdzie właściwe dla nich stanowisko – w dowolnym miejscu na świecie.

Jako agencja rekrutacyjna SAP preferowana przez największe i najbardziej renomowane firmy SAP na świecie możemy zapewnić, że Państwa kariera jest w dobrych rękach. Oferujemy dostęp do najciekawszych projektów, możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami, dogłębne zrozumienie Państwa celów, umiejętności i aspiracji zawodowych… Naprawdę dbamy o Państwa przyszłość.

Mamy wyspecjalizowanych konsultantów, mówiących Państwa językiem, którym autentycznie zależy na spełnieniu, a nawet przekroczeniu Państwa oczekiwań w stosunku do agencji rekrutacyjnej SAP – ponieważ dążymy do tego, aby być partnerem, z którym CHCĄ Państwo współpracować.

Podstawą naszej reputacji są pewne proste, lecz stare i dobre zasady. Fundamentem wszystkich naszych działań jest otwartość i szczerość. Komentarze, polityka otwartych ksiąg, uważne słuchanie, elastyczność w miarę możliwości, odbieranie wszystkich telefonów, odmawianie… Przyznawanie, że czegoś nie wiemy. Firma prawdziwie bezkonkurencyjna musi posiadać całą gamę zalet.

Whitehall traktuje Państwa karierę poważnie

Szukając właściwego stanowiska, bierzemy pod uwagę nie tylko Państwa umiejętności w zakresie SAP. Wysłuchujemy Państwa nadziei i aspiracji na przyszłość, żeby znaleźć rolę w przedsiębiorstwie, którego kultura, etos i postawa pomogą Państwu w dalszym rozwoju.