Specjalistyczna rekrutacja w obszarze IT

Sukces rodzi sukces, szczególnie jeśli jego źródłem jest partner priorytetowo traktujący swoich klientów oraz kandydatów. Kiedy zaczęliśmy oferować pierwszorzędne usługi rekrutacyjne w obszarze SAP i Oracle, wielu z naszych klientów żałowało, że rekrutacja na ogólne stanowiska informatycznie nie przebiega równie sprawnie.

Odpowiedzieliśmy na ich zapotrzebowanie; zaś ponieważ już wcześniej nawiązaliśmy odpowiednie relacje, mogliśmy szybko zaoferować klientom dostęp do naszej globalnej sieci wyselekcjonowanych konsultantów.

Niezależnie od tego, czy poszukiwana jest osoba dysponująca określonymi umiejętnościami na potrzeby jednego projektu, czy też specjalista, który na stałe wzbogaci zespół swoimi wartościami i postawą, warto postawić na Whitehall.

Rekrutacja do pracy kontraktowej IT

Jeżeli potrzebują Państwo tymczasowego konsultanta IT, możemy w ciągu kilku godzin przedstawić Państwu do trzech wyjątkowych kandydatur. Nie będą Państwo musieli marnować czasu na odsiewanie nieodpowiednich życiorysów, zaś w większości przypadków kluczowe stanowiska IT uda się obsadzić niemal natychmiast.

Rekrutacja stała IT

W przypadku pracy stałej ważne jest upewnienie się, że kandydaci nie tylko dysponują pierwszorzędnymi umiejętnościami, ale też pasują do kultury i etosu przedsiębiorstwa. Zatrudnienie osoby o niewłaściwym podejściu może być bardzo kosztownym błędem.

Dlatego nie tylko dopasowujemy umiejętności kandydata do danej roli, ale też upewniamy się, że ma odpowiednią motywację i postawę oraz wyznaje wartości, których potrzebuje Państwa zespół.

Praca na czas określony

Rekrutacja pracowników na czas określony może stanowić wyzwanie dla wielu agencji.  Niezrównana sieć relacji z profesjonalistami IT umożliwia Whitehall zidentyfikowanie najlepszych kandydatów do pracy na czas określony, dysponujących odpowiednimi umiejętnościami technicznymi i miękkimi oraz spełniających wymagania kulturowe niezbędne w danej roli.

Obsługa wynagrodzeń

Oferujemy sprawdzone i solidne usługi płacowe, pozwalające znacznie obniżyć odpowiedzialność naszych klientów z tytułu bezpośredniego zatrudniania pracowników kontraktowych (w Wielkiej Brytanii kwestię tę regulują przepisy: IR35 – w ramach ustawy budżetowej z 1999 roku; AWR – przepisy dotyczące pracowników kontraktowych z 2010 roku; oraz ITEPA – ustawa o podatku dochodowym z 2003 roku). Whitehall nie tylko zatroszczy się o zgodność z przepisami podatkowymi i zarządzanie podatkami: konsolidacja łańcucha dostaw, operowanie na podstawie jednego zestawu uzgodnionych warunków, tygodniowa wypłata wynagrodzeń konsultantom, nieskomplikowany system fakturowania, pojedynczy punkt kontaktowy – wszystko to sprawia, że bezpośrednie zatrudnianie pracowników kontraktowych przestaje być ryzykowne. Pracownikom kontraktowych Whitehall oferuje elastyczne, indywidualne usługi, zaś klientom – zmniejszenie do minimum obciążeń administracyjnych.