Międzynarodowe agencje SAP: globalny wymiar

Przedsiębiorstwa operujące na rynkach międzynarodowych potrzebują prawdziwie globalnej agencji rekrutacyjnej. Whitehall Resources oferuje swoim klientom dostęp do największych talentów w branży SAP, Oracle i IT.

Działamy w oparciu o liczne zespoły ekspertów, koncentrujące się na określonych regionach. Dzięki temu mogą Państwo pracować z jednym wyspecjalizowanym partnerem, niezależnie od tego, gdzie działa Państwa firma.  Żeby stworzyć zespół najbardziej utalentowanych pracowników na rynku międzynarodowym – wystarczy skorzystać z pomocy Whitehall Resources.

Nasza sieć specjalistów rozciąga się na ponad 80 krajów i 4 kontynenty. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo współpracowników kontraktowych/„freelance” czy stałych, znajdziemy odpowiednich kandydatów, mających umiejętności językowe i status prawny niezbędny, aby pracować i mieszkać w danym kraju.

Whitehall Resources pomaga obniżyć koszt i podnieść jakość specjalistycznej rekrutacji zarówno tym firmom, które rozbudowują istniejące zespoły techniczne, jak i tym, które otwierają oddziały w nowych krajach.