O nas

Firma Whitehall Resources została założona w jednym celu – stać się największą i najlepszą globalną firmą rekrutacyjną na rynkach, które obsługujemy.

Pomimo gospodarczej recesji od samego początku rok po roku osiągamy dwucyfrowy wzrost. Dziś jesteśmy nie tylko jedną z największych niszowych firm rekrutacyjnych, o obrotach wynoszących wiele milionów funtów, ale także jednym z najszybciej rozwijających się specjalistów do spraw rekrutacji w obszarze IT.

Odnieśliśmy sukces, ponieważ naprawdę rozumiemy ten rynek i z pasją oddajemy się swojej pracy. Nasi klienci i nasi kandydaci są dla nas najważniejsi, a wskaźnik utrzymania klientów przekracza 99%.

W zakresie specjalistycznej rekrutacji SAP, Oracle i IT nasze zespoły nastawione są na rezultaty. Znajdujemy najlepszych kandydatów na każde stanowisko – nigdy nie proponujemy osoby, która nie da sobie rady w danej roli. Dlatego klienci ufają nam i wracają do nas.

Zdobywamy również nagrody. Nasza firma pojawiła się na listach Sunday Times Fast Track 100, Recruiter Fast50, Recruitment International Top 250 oraz w innych rankingach czasopism poświęconych rekrutacji i w prasie brytyjskiej.

Jeżeli szukają Państwo firmy świadczącej swoje usługi z pasją i nieustannie dążącej do sukcesu, warto zapoznać się z naszą ofertą; dowiedzieć się, jak wykonujemy swoją pracę, jaki jest nasz wkład w życie społeczności, i kim są ludzie, dzięki którym wszystko to jest możliwe.