Zespół Whitehall Resources

Gdyby trzeba było wybrać tylko jeden element, wyróżniający Whitehall Resources na tle konkurencji, byłby to nasz personel.

O wszystkich członkach naszego zespołu można powiedzieć, że są najwyższej próby. Dysponują wyjątkową wiedzą fachową. Ich praca ucieleśnia nasze fundamentalne wartości – szczerość, uczciwość, fachowość i pasja – zaś ich talent jest szybko nagradzany. Mówią Państwa językiem i pracują dla Państwa z prawdziwym entuzjazmem. Zależy im na tym, aby usługi świadczone na rzecz naszych klientów i kandydatów były jak najwyższej jakości.

Każdy z nas jest gotów służyć swoją wiedzą i doświadczeniem kolegom, żeby pomóc w znalezieniu najlepszego kandydata na każde stanowisko. Nasz wskaźnik utrzymania pracowników jest również wyjątkowy, dzięki czemu wiedza pozostaje w firmie.

Oto ludzie, dzięki którym nasze przedsiębiorstwo odnotowało 77-procentowy wzrost podczas głębokiej recesji. Było to możliwe, ponieważ świadczone przez nich na rzecz Państwa – klientów i kandydatów – usługi rekrutacyjne nie mają sobie równych.

www.whitehallresources.co.uk/about/meet-the-team/