Specjalistyczne usługi rekrutacyjne

Misją Whitehall Resources jest świadczenie usług na poziomie znacznie przekraczającym to, co oferują inne agencje. Odnosimy sukcesy, ponieważ traktujemy klientów i kandydatów priorytetowo – i nigdy nie zapominamy, że nasza firma istnieje przede wszystkim dla ludzi.

Nasze poszukiwania rozpoczynają się nie w momencie, kiedy odbieramy telefon od klienta, ale dużo wcześniej. Kiedy kontaktuje się z nami kandydat, sugerujemy go tym pracodawcom, którzy spełnią jego cele zawodowe.

W obszarach SAP, Oracle i IT stworzyliśmy sieć łączącą najlepszych specjalistów na rynku. Najważniejsi w branży konsultanci lubią nas i mają do nas zaufanie, dzięki czemu możemy szybko znaleźć właściwych kandydatów nawet na najbardziej wyspecjalizowane stanowisko.

A ponieważ dobrze znamy rynek, nie marnujemy czasu pracodawców, proponując im nieodpowiednich kandydatów. Wiemy, że wyselekcjonowani przez nas kandydaci nadają się na wybrane stanowisko, ponieważ znamy ich przeszłość zawodową, reputację oraz osoby polecające.

Oznacza to, że wysyłamy klientom życiorysy kandydatów ponadprzeciętnych – zazwyczaj w ciągu kilku godzin. Zaś jeśli klient nie zdecyduje się na zatrudnienie żadnego z nich, nic nie płaci. To nasza gwarancja.